Nejma, mediatorka kulturowa Lekarzy bez Granic, rozmawia z kobietą uratowaną na morzu. Nejma, która sama była uchodźczynią, zapewnia teraz wsparcie, rozmowę i rady innym. Morze Śródziemne, 2022
© Nyancho NwaNri
Nejma, mediatorka kulturowa Lekarzy bez Granic, rozmawia z kobietą uratowaną na morzu. Nejma, która sama była uchodźczynią, zapewnia teraz wsparcie, rozmowę i rady innym. Morze Śródziemne, 2022

Praca w terenie: webinar dla specjalistek i specjalistów HR i finansów 

Zapraszamy na otwarte spotkanie informacyjne dla specjalistek i specjalistów HR i finansów zainteresowanych pracą w projektach międzynarodowych Lekarzy bez Granic. Już 8 listopada (środa) o 19.00 na platformie ZOOM.  

Lekarze bez Granic w międzynarodowych projektach humanitarnych prowadzonych w ponad 70 krajach zatrudniają ponad 44 000 osób. Około 3 800 z nich przyjeżdża do pracy z innego kraju. Również z Polski.  

Aby skutecznie prowadzić złożone programy humanitarne na dużą skalę, oprócz personelu medycznego zatrudniamy osoby z innych branż i grup zawodowych, których kwalifikacje są niezbędne do realizacji projektów w terenie. 

Wśród personelu międzynarodowego istotną grupę stanowią specjaliści i specjalistki z doświadczeniem w obszarze HR i finansów. 

Są to osoby, które w trakcie projektu na miejscu dbają o całokształt spraw pracowniczych z uwzględnieniem rekrutacji lokalnego personelu, wdrażania nowych pracowników, szkoleń, administracji personalnej oraz rozliczania wynagrodzeń. W zależności od projektu funkcje te w różnym stopniu są łączone z administracją i opieką nad finansami projektu (planowaniem i kontrolowaniem budżetu, rozliczaniem faktur i należności) oraz pozostałymi kwestiami księgowymi. 

Osoby zainteresowane wyjazdem do pracy w międzynarodowych projektach Lekarzy bez Granic w roli HR-FIN managerów i HR koordynatorów zapraszamy na webinar informacyjny: 

  • 8 listopada (środa), 
  • godz. 19:00, 
  • Platforma Zoom, 
  • Spotkanie w języku angielskim. 

O warunkach i specyfice międzynarodowych projektów oraz o możliwościach pracy z Lekarzami bez Granic opowie nasz pracownik terenowy. Oczywiście będzie możliwość zadawania pytań. 

Więcej informacji o warunkach i możliwościach pracy w terenie dostępne jest również na naszej stronie. O kolejnych webinarach organizowanych przez zajmujące się rekrutacjami niemieckie biuro Lekarzy bez Granic można dowiedzieć się tu. 

Webinary

Zespół składający się m.in. z lekarzy i lekarek, pielęgniarek i pielęgniarzy czy osób od promocji zdrowia podróżuje do odległych wiosek w stanie Delta Amacuro, aby zapewnić ludziom podstawową opiekę medyczną. Wenezuela, 2023

Pielęgniarzu, pielęgniarko – pracuj z nami w terenie! 

Więcej
Lekarze bez Granic odpowiadają na epidemię eboli w Prowincji Równikowej. Demokratyczan Republika Konga, 2020

Spotkanie o pracy w terenie z Lekarzami bez Granic 

Więcej