Scovia Morris, pielęgniarka przełożona Lekarzy bez Granic, bada 13-miesięcznego chłopca, który został wyleczony z niedożywienia. Aweil, Sudan Południowy, 2023
© Zdjęcie: Oliver Barth/MSF
Scovia Morris, pielęgniarka przełożona Lekarzy bez Granic, bada 13-miesięcznego chłopca, który został wyleczony z niedożywienia. Aweil, Sudan Południowy, 2023

Program „Firma Partnerska 2024”

Dołącz do programu „Firma Partnerska 2024” i nieś z nami medyczną pomoc humanitarną jako firma. Przekaż darowiznę w wysokości 20 000 zł lub więcej, skorzystaj z pakietu komunikacyjnego oferowanego w ramach programu i pokaż swoje zaangażowanie społeczne. 

Zostając firmą partnerską Lekarzy bez Granic w 2024 roku, Twoja firma dołączy do grona wyjątkowych darczyńców biznesowych, dzięki którym możemy ratować zdrowie i życie ludzi na świecie. Współpracując z nami pokazujesz, że podzielasz nasze wartości i angażujesz się w pomoc najbardziej potrzebującym, w tym ofiarom konfliktów zbrojnych, epidemii i klęsk żywiołowych oraz społecznościom wykluczonym z opieki zdrowotnej.  

Logo programu „Firma Partnerska 2024”

Jako firma partnerska otrzymujesz: 

  logo programu „Firma Partnerska 2024”, do komunikacji online i wewnętrznej, 

  grafiki do mediów społecznościowych oraz stopkę e-mail, 

  moduły tekstowe do komunikacji o udziale w programie, 

  kwartalny newsletter dla firm, 

  naklejkę z logotypem na drzwi wejściowe, 

  dyplom potwierdzający udział w programie. 

Z przyjemnością poinformujemy o dołączeniu Twojej firmy do programu „Firma Partnerska 2024” na naszym profilu LinkedIn. Logotypy firm partnerskich zamieszczamy także na głównej stronie współpracy z biznesem.

Jak dołączyć do programu „Firma Partnerska 2024”? 

  Wypełnij formularz rejestracyjny poniżej.

  Poczekaj na informację, czy możemy przyjąć Twoją darowiznę. Na pewno się do Ciebie odezwiemy. 

  Przekaż darowiznę w wysokości 20 000 zł lub więcej. Wyższa kwota pozwoli nam docierać z pomocą do jeszcze większej liczby osób w potrzebie! 

  Podpisz dokumenty poświadczające przystąpienie do programu oraz odbierz swój pakiet komunikacyjny.

Zarejestruj się w programie „Firma Partnerska 2024”

Pomoc Twojej firmy się liczy!

W 2022 roku Lekarze bez Granic prowadzili działania w ponad 70 krajach na świecie.

 • Asystowaliśmy przy

  295 300

  porodach, w tym przy cesarskich cięciach 

 • Leczyliśmy

  4 268 600

  przypadków malarii

 • Udzieliliśmy

  16 272 300

  konsultacji medycznych

Ile kosztuje pomoc?

Każdego roku z darowizn, które otrzymujemy, opłacamy miliony konsultacji medycznych, operacji, szczepień i innych form leczenia. Jako Lekarze bez Granic dostarczamy pomoc bezpośrednio – otwieramy i prowadzimy nasze placówki medyczne, szkolimy personel, reagujemy zarówno na szybko zmieniające się sytuacje kryzysowe, jak i na długofalowe kryzysy.  

Jak wydajemy pieniądze przekazane przez darczyńców? 

Jesteśmy organizacją pozarządową i w 2022 roku przeznaczyliśmy 80 procent naszych środków na realizowanie misji społecznej, w tym na prowadzenie działań humanitarnych i informowanie o trwających kryzysach. 15 procent środków przeznaczyliśmy na fundraising, a pozostałe 5 procent na administrację i zarządzanie. Dowiedz się więcej.  

 • misja społeczna

  80%

 • fundraising

  15%

 • administracja

  5%

Nasze firmy partnerskie:

Masz więcej pytań?

Zobacz nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami: 

Joanna Sękiewicz
+48 533 468 552
firmy@warsaw.msf.org


Konto dla darczyńców biznesowych: 

Bank Citi Handlowy 40 1030 1944 7734 0001 1500 0000 
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe 
IBAN: PL 40 1030 1944 7734 0001 1500 0000 
SWIFT: CITIPLPX  

Dobro naszych pacjentek i pacjentów oraz niezależność naszego działania są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego nie przyjmujemy darowizn od firm i branż, których podstawowa działalność może znaleźć się w bezpośrednim konflikcie z naszymi działaniami lub może ograniczać naszą zdolność do prowadzenia medycznych działań humanitarnych, w tym od firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, przemysłu wydobywczego (na przykład ropy naftowej, gazu ziemnego, złota czy diamentów), koncernów tytoniowych i producentów broni.